ANASAYFA
Menüler

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayını takiben ; saat 17:00' a kadar elimize ulasan siparişler aynı gün, 17 :00 dan sonra ulasan siparişler ise ertesi gün içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ise Cumartesi saat 12:00' a kadar Teslimat yapılmaktadır.(Haziran-Eylül tarihleri arasında hafta sonları sevkiyat yapılmamaktadır.) Teslimat adresinin PAKSEL KIMYA SAN VE TİC A.Ş. ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Toptan siparişlerimizde, sevkiyatımız ambar ile yapıldığından dolayı, kamyon bazında olmadığı sürece yapılan tüm sevkiyatlardaki süreç, sevkiyatın gerçekleşeceği şehre göre ambarın belirlediği süreçte gerçekleşir. Bu süreç, kamyonların dolması ve sevk edilen şehre göre 3 iş günü ile 10 iş günü arasında değişebilir.
Toptan alımlarda ambar bilgisi için tarafımıza ulaşmanızı önemle rica ederiz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından PAKSEL KİMYA SAN VE TİC A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.hastabezim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Bu Site Gelişmiş Kalyoncu Teknoloji E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.