ANASAYFA
Menüler

HAKKIMIZDA

Hastabezim.com bir PAKSEL KİMYA kuruluşudur.


Paksel Kimya için hijyenik ürünler pazarında bulunmak demek sattığınız ve sorumlu olduğunuz çeşitli hijyenik ürünlerin durmadan geliştirilmesi ve tüm dünyaya satışında pazarımızdaki lider firma olmak için var gücümüzle çalışmak demektir.

Tüm dünyada gittikçe artmakta olan rekabet ortamının sizleri sürekli en iyi performansı çıkaran ve katma değerli ürünler satmaya ittiğinin bilincindeyiz.İşte bu sebepten, tüm dünyada 80 ve üzeri ülkedeki şirketler Paksel ile işbirliği içinde olmanın avantajlarını halen yaşamaktalar.

Paksel Kimya 1991`de Türk sanayisinin kalbi sayılabilecek Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hijyenik ürünler üretimi ve satışı amacıyla kuruldu. Hem bebekleri rahatlatan hem de ebeveynlere rahat bir nefes aldıran bebek bezlerimizin üretimini ile başladıktan sonra 2004`te ürün yelpazemize kadınlara yönelik hijyenik pedleri ekledik ve bebek bezindeki bilgi ve deneyimlerimizi kadın bağına uyguladık. Bilgi ve günümüzde varolan en son teknolojiye yatırım yapmaktan hiç vazgeçmeyen Paksel, 2007`de ürün yelpazesini bir kez daha genişleterek, yatak koruyucu örtü ve bel bantlı yetişkin hasta bezlerini de ürünlerine ekledi.


Paksel olarak inandıklarımız:


* Ürünlerimizi sürekli yenilemek


* Mükemmeli aramak


* Pazarımızda teknolojik yeniliklerin öncüsü olmak


* Sizlere en uygun pazarlama taktiklerini bulmak ve desteklemek


* Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde kavramak


* Tüm dünyadaki müşterilerimizle sadık ve güvenilir ilişkilerimiz korumak ve en iyi servisi sağlamak


* Ürünlerimizin devamlılığı, çeşitli ve sürekli stoklarımız, pek çok marka ve ürünümüz, 70`ten fazla ülkeye servis vermekten ileri gelen know-how ile müşterimize pek çok rekabet avantajını sağlamak


* Çözüm odaklı, yetki sahibi ve samimi iş politikası


* Uygun fiyat aralıkları ve her şeyden önemlisi işbirliği yapma isteğimiz


Biz ihtiyacınız olan güvenilir iş ortağıyız.


25 yıldır pek çok alan ve satan firma için en güvenilir iş ortağı olduğumuzu biliyoruz.Birlikte iş yapmaktan onur duyduğumuz, yıllardır her iki tarafa da pek çok fayda sağlamış sağlam ve güvenilir iş ilişkisinde bulunduğumuz ve kendi sektöründe lider olan ve her şeyden önce çevre dostu firmalardan 1. kalite hammadelerimiz sağlıyoruz.Serviste en yüksek kaliteye inancımızın sorumluluğuyla, kullandığımız hammaddelerin ve kendi ürünlerimizin kalite kontrolünü çeşitli aralıklarla bağımsız laboratuvarlar aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.


25 yılı aşkın bir süredir, artık 50,000 m2`lik bir alana yayılmış yüksek üretim kapasitesi ve günümüzde piyasadaki en son teknolojiyi sağlayan tesisi ve hijyen ürünler pazarındaki temel ve en gerekli bilgisi ve deneyimi ile Paksel rekabetin en sert olduğu pazarlarda dahi sizlerin başarmanızı sağlayacaktır. Paksel halen aralıksız olarak know how ve insana yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve böylece en iyi servisi sağlayabilmektedir.


Günümüzde gelişmekte olan tüm sektörlerin geleceğini global bakış açıları şekillendirmektedir. Alanımızdaki deneyimimizle, sizlere pazarınıza en kaliteli ürünü, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaştırmakta yardımcı olacağız.


Hijyenik ürünler konusundaki deneyimimizi, rekabet avantajınıza çevirin.


Bu Site Gelişmiş Kalyoncu Teknoloji E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.