ANASAYFA
Menüler

Bebek Bezi Alırken 

Annelerin bebekleri için henüz doğmadan önce en çok araştırdıkları bebek bezi, üzerinde durdukları ve en dikkat ettikleri konulardan biridir. Çünkü bebeklerinin sağlığı, huzuru ve mutluluğu her şeyden daha önemlidir. Uyku düzenini, cildinde olabilecek pişik ve tahrişini, rahat hareket etmesini  etkiler. Peki en doğru seçim nasıl yapılmalı?

 

En ideal seçimi yapmak için öncelikle bebeğinizin cinsiyeti önemlidir. Çünkü anatomik yapıları farklılık gösterdiği için, idrarın biriktiği bölgeler de farklılık gösterir. Fakat Paksel Kimya’nın üretmiş olduğu Bebiko Vip Baby & Soft ürünlerinde sızdırmaz bariyerleri olan kısım geniş olduğu için, asla sorun yaşamazsınız. Kendine has yumuşak ipeksi dokusu, ekstra emici özelliği ile ıslaklığı hapseden yeşil yüzey sayesinde,  idrarın bebeğinizin cildine teması engellenir. Bebeğinizin cildinin kuru kalmasına onun sağlığı açısından dikkat edilmesi gerekir. Alerjik ve pamuk yüzeyi sayesinde pişik ve tahrişlerden uzak kalır. Yumuşak yüzeyi cildine zarar vermediği gibi, bebeğinizin vücudunu saran özel dizayn edilmiş anatomik yapısı, en uygun bir biçimde rahat etmesini sağlar.

Bebek bezi seçerken önemli bir ayrıntıda bebeğinizin cildinin hava ile temas etmesidir. Ürünlerimizde kullanılan nefes alabilen tekstil yüzey sayenizde içiniz rahat edecek. Vücuda uyumlu tasarlanmış, yumuşak komple elastik kulaklar ve cırt bantlar sayesinde bebeğinizin bezini en iyi pozisyonda ayarlayıp, defalarca kontrol edebilirsiniz. Sudan, yağdan ve pudradan etkilenmez. Gece gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Yeni doğan bebeklerde günde ortalama 7-8 adet bebek bezi kullanımı gerçekleşir. Ancak ilk birkaç hafta sonrasında 5-6 adet kullanıma geçilebilir. Bebeklerinizin ilk günlerinde en küçük boy olan 2 numara Bebiko Vip Baby & Soft ürününü kullanabilirsiniz. 3-6 kilo arası olan bebekleriniz için idealdir. Kilosu arttıkça bebeğiniz için en uygun olan diğer numaradaki bebek bezi ürünlerimize devam edebilirsiniz. 


Bu Site Gelişmiş Kalyoncu Teknoloji E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.